



45 599,15 ₴
Вертикальний тостер Hurakan HKN-TPT4 слугує для розігрівання та підсмажування тостів, сендвічів, гарячих бутербродів. Тостер використовується в ресторанах, кафе для шведського столу.
Особливості:
Комплектація тостера Hurakan HKN-TPT4:
Виробник професійного тостера компанія Hurakan надає гарантію 12 міс. на модель HKN-TPT4
| Кількість тостів: | 2-4 |
| Розмір тосту, мм: | 100х100х10 |
| Тип завантаження: | вертикальна |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.24 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 330 |
| Глибина, мм: | 220 |
| Висота, мм: | 215 |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 2.24 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 5 кг |