
30 256,20 ₴
Гриль саламандра (Salamander) Hurakan HKN-SAL650H слугує для запікання, підсмажування, розігрівання різних продуктів. Гриль використовується в ресторанах, кафе, точках фаст фуду. Модель HKN-SAL650H з верхнім підігрівом, двома зонами нагрівання та рухомою верхньою частиною.
Особливості:
Комплектація гриля саламандра Hurakan HKN-SAL650H:
Виробник гриля компанія Hurakan надає 12 місяців гарантії на модель HKN-SAL460H
| Кількість постів: | 2 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміщення ТЕНа: | зверху |
| Тип гриля: | саламандра |
| Тип встановлення: | настільний |
| Комплектація | гриль, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 5,6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 734 |
| Глибина, мм: | 624 |
| Висота, мм: | 653 |
| Вага, кг: | 48 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль-саламандра |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 734 мм |
| Висота | 653 мм |
| Вага | 48 кг |