
198 433 ₴
Конвекційна піч з інжекторним парозволоженням, оснащена турбінним вентилятором з реверсом та направляючими під гастроємності GN1/1 + 600х400 мм.
Кількість рівнів: 10.
Тип вентилятора: турбіна.
Режими вентилятора: реверс.
Панель керування: механічна.
Робочі температури: +30…280 °C.
Відстань між направляючими: 80 мм.
Тип напрямних: GN1/1 + 600х400 мм.
Тип парозволоження: інжекторне.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30...+280 |
|
Кількість рівнів: |
10 |
| Відстань між напрямними, мм: | 80 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 15,7 |
| Напруга, В: |
380 В |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 937 |
| Глібіна, мм: | 827 |
| Висота, мм: | 1211 |
| Вага, кг: | 135 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 15.7 кВт |
| Кількість рівнів | 10 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 937 мм |
| Загальна висота | 1211 мм |
| Вага | 135 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |