
394 951 ₴
Піч пароконвекційна на 6 рівнів (універсальні на 6 гастроємностей типу GN 1/1).
Сенсорний TFT-дисплей із діагоналлю 10,1". Дверцята відкриваються праворуч.
Працює з технологією iCooking. Це нова розумна технологія приготування (м’яса, птиці, риби, морепродуктів, овочів, рису та бобових, яєць та молочної продукції, випічки та хлібу). Дозволяє обирати продукт і завершувати процес приготування швидко та інтуїтивно; налаштовує фази та параметри приготування відповідно. Закінчення процесу приготування може бути змінено під час використання. iCooking швидко переналаштовує параметри, щоб ви досягали бажаного результату.
Режими приготування:
Додаткові функції:
iClima — керування та регулювання вологості з точністю до 1 %, відсоткове вимірювання, налаштування та регулювання клімату з максимальною точністю.
– Керування: 10.1" TFT екран для простого та інтуїтивного керування.
– Fagor Easy — адаптація під користувача та його пристрій.
– Контроль та супервізія: керування пристроєм із мобільних девайсів через iKonnect.
– Термощуп у комплекті — простий та зручний у використанні, дає змогу контролювати температуру всередині продукту протягом усього процесу приготування.
– Миття — iWashing з рідким миючим засобом (liquid smart wash).
– iKonnect — підключення через роз’єм та Wi‑Fi.
– Конструкція: унікальний дизайн двонаправлених турбін для рівномірного розподілу тепла. Має 6 швидкостей вентилятора.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+300 |
| Кількість швидкостей: | 6 |
| Кількість рівнів: | 6 |
|
Діаметр вхідного отвору для води, мм : |
Ø ¾" (≈19,05) |
|
Діаметр зливного отвору, мм: |
Ø40 |
| Тип керування: | сенсорний |
| Під'єднання до водопроводу: | є |
| Під'єднання до каналізації: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 11,1 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 824 |
| Глибина, мм: | 898 |
| Висота, мм: | 846 |
| Вага, кг: | 126 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Advance |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Тип управління | Сенсорне |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 11.1 кВт |
| Кількість рівнів | 6 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | GN 1/1 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 824 мм |
| Загальна висота | 846 мм |
| Вага | 126 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |