
415 816 ₴
Конвекційна піч з інжекторним пароволоженням, обладнана турбінним вентилятором із реверсом і напрямними під гастроємності GN1/1
Кількість рівнів: 20.
Тип вентилятора: турбіна.
Режими вентилятора: реверс.
Панель керування: механічна.
Робочі температури: +30...260 °C.
Відстань між напрямними: 67 мм.
Тип напрямних: GN1/1
Тип парозволоження: інжекторне.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+260 |
|
Кількість рівнів: |
20 |
| Відстань між напрямними, мм: | 67 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 28,6 |
| Напруга, В: |
380 В |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1051 |
| Глібіна, мм: | 1002 |
| Висота, мм: | 1900 |
| Вага, кг: | 250 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 28.6 кВт |
| Кількість рівнів | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 1051 мм |
| Загальна висота | 1900 мм |
| Вага | 250 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |