
114 815 ₴
Конвекційна піч з інжекторним пароволоженням, обладнана турбінним вентилятором із реверсом і напрямними під гастроємності GN1/1 і дека 600×400 мм.
Кількість рівнів: 4.
Тип вентилятора: турбіна.
Режими вентилятора: 5 швидкостей.
Панель керування: електронна, сенсорний РК-дисплей 2,4".
Робочі температури: +30...260 °C.
Відстань між напрямними: 80 мм.
Тип напрямних: GN1/1 + 600х400 мм.
Тип парозволоження: інжекторний.
Можливість запису до 100 програм приготування з етапами подальшого приготування, 12 програм зі швидким доступом.
USB-інтерфейс для завантаження програм.
Wi‑Fi модуль.
Функція нічного приготування.
Функція розстійної шафи.
Автоматична система миття.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+260 |
| Режими вентилятора: | 5 |
| Відстань між напрямними, мм: | 80 |
| Режими приготування: | 12 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6,3 |
| Напруга, В: |
380 В (під'єднання 220/380 В) |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глібіна, мм: | 840 |
| Висота, мм: | 541 |
| Вага, кг: | 60 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.3 кВт |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 800 мм |
| Загальна висота | 541 мм |
| Вага | 60 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |