





17 539 ₴
Електрична тісторозкатувальна машина — машинка для нарізання локшини GoodFood NM300WT призначена для розкатування жорсткого тіста та нарізання локшини. Така тісторозкатувальна машина стане в нагоді під час приготування чебуреків, пельменів, пасти в кафе чи ресторані.
Особливості:
Комплектація:
Виробник професійної машини для розкатування тіста компанія GoodFood надає гарантію 12 місяців на модель NM300WT
|
Довжина валків, мм: |
290 |
| Товщина тіста, мм: | 1-14 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Призначення: | локшина |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2,2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 380 |
| Висота, мм: | 540 |
| Вага, кг: | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | GoodFood |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 540 мм |
| Вага | 36 кг |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 290 мм |
| Кількість валків | 1 пара |