



44 043 ₴
Горизонтальний тістомісильник GoodFood SM25JBEST призначений для замісу крутого тіста в пекарнях, кондитерських, ресторанах
Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 20% до 80% об'єму чаші. Пропорція інгредієнтів повинна становити мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія та вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль)
Особливості:
Виробник професійного тістомішалки для крутого тіста компанія GoodFood надає гарантію 12 місяців на модель SM25JBEST
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 25 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2,2 |
| Напруга, В: | 230 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 760 |
| Глибина, мм: | 530 |
| Висота, мм: | 970 |
| Вага, кг: | 175 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 175 кг |