



34 689 ₴
Горизонтальний тістомісильник GoodFood SM13JBEST призначений для замісу крутого тіста в пекарнях, кондитерських, ресторанах
Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 20% до 80% об'єму чаші. Пропорція інгредієнтів повинна становити мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія та вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль)
Особливості:
Виробник професійного тістомішалки для крутого тіста компанія GoodFood надає гарантію 12 місяців на модель SM13JBEST
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 12 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1,5 |
| Напруга, В: | 230 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 660 |
| Глибина, мм: | 455 |
| Висота, мм: | 830 |
| Вага, кг: | 122 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 12 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 830 мм |
| Вага | 122 кг |