


38 976 ₴
Тестомес горизонтальний GoodFood SM50HFS — це високопродуктивне професійне обладнання, призначене для замішування крутого тіста у великих обсягах. Чудово підходить для пекарень, кондитерських цехів і підприємств громадського харчування з інтенсивним завантаженням.
Модель обладнана дріб'язком і спіраллю з неіржавкої сталі, що забезпечує довговічність, стійкість до зношування та відповідність санітарним нормам. Плоска спіраль сприяє рівномірному перемішуванню інгредієнтів, даючи змогу отримати однорідне тісто потрібної консистенції навіть у разі великих завантажень.
Продумана конструкція забезпечує зручність в експлуатації: дежа повертається, що неабияк спрощує процес вивантаження готового тіста. Наявність функції реверса запобігає залипанню й покращує якість замішування.
Цей тестоміс стане надійним рішенням для професійної кухні, забезпечуючи стабільну роботу, високу продуктивність і якісний результат під час приготування тіста.
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 50 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 230 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | неіржавка сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 905 |
| Глибина, мм: | 690 |
| Висота, мм: | 895 |
| Вага, кг: | 116 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 50 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 905 мм |
| Висота | 895 мм |
| Вага | 116 кг |