



16 370 ₴
Горизонтальний тестоміс GoodFood SM8H призначений для замішування густого (крутого) тіста в невеликих пекарнях, кондитерських, ресторанах.
Плоскі лопаті з неіржавкої сталі дають змогу перемішувати 8 кг щільної маси тіста. Модель GoodFood SM8H з функцією реверсу, яка покращує якість перемішування.
Особливості:
Комплектація
Виробник професійного тестоміса для крутого тіста компанія GoodFood надає гарантію 12 місяців на модель SM8H
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 8 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,75 |
| Напруга, В: | 230 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 565 |
| Глибина, мм: | 445 |
| Висота, мм: | 605 |
| Вага, кг: | 43 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 8 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 565 мм |
| Висота | 605 мм |
| Вага | 43 кг |