


15 590 ₴
Горизонтальний тестомес GoodFood SM5 PRIME призначений для замішування крутого тіста.
Для оптимального використання тестомесильних машин рекомендується наповнювати від 20% до 80% об'єму ялівців. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія та вода) і 2/3 для твердої частини (мука, дріжджі, сіль)
Особливості:
Виробник професійного тестоміса для крутого тіста компанія GoodFood надає гарантію на модель SM5 PRIME
| Розмір дежі, мм: | 250х220х250 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм дежі, л: | 8 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 5 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.55 |
| Напруга, В: | 230 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 405 |
| Глибина, мм: | 260 |
| Висота, мм: | 440 |
| Вага, кг: | 25 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.55 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 8 л |
| Завантаження тесту | 12 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 405 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 25 кг |