





29 662 ₴
Планетарний міксер GoodFood PM30 слугує для збивання майонезу, гастрономічних і кондитерських соусів, кремів, збитих вершків, приготування пюре, а також для замішування різних видів тіста — заварного, бісквітного, пісочного.
Особливості:
Комплектація
Виробник професійного планетарного міксера компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель PM30
| Дежа: | знімна |
| Швидкість, об./хв: | 125/204/483 |
| Комплектація | віночок, лопатка, гак |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 590 |
| Глибина, мм: | 510 |
| Висота, мм: | 920 |
| Вага, кг: | 73 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 960 мм |
| Вага | 73 кг |