



48 720 ₴
Тестомес SM60T2V380 призначений для замішування дріжджового та крутого тіста.
Для оптимального використання тестомесильних машин рекомендується наповнювати від 20% до 80% об'єму ялівців. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія та вода) і 2/3 для твердої частини (мука, дріжджі, сіль)
Особливості:
Виробник професійного тестомісу компанія GoodFood надає гарантію 12 місяців на модель SM60T2V380
| Об'єм дежі, л: | 64 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 3-48 |
| Тип робочого органа: | спіралеподібний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 840 |
| Глибина, мм: | 480 |
| Висота, мм: | 1000 |
| Вага, кг: | 130 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 64 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 840 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 130 кг |