



24 165 ₴
Машина для розкатування тіста для формування та розкачування до необхідного розміру та товщини заготівок із різного тіста, з подальшим використанням для приготування піци, пирогів, ліпок, тістечок, пасти
Завдяки своєму невеликому розміру, економності та простоті використання ідеально підходить для піцерій, пекарень, кондитерських цехів, кафе та інших загальнопоживань.
Принцип роботи полягає в послідовному проходженні заготівки тіста між парою валків, які розкачують тісто, надаючи заготівці круглої форми. Регулювання відстані між валками дає змогу вибрати необхідну товщину тіста на виході
Тестороскатка має надійну конструкцію, виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі з двома парами роликів, виготовлених з зносостійкого полікарбонату
Особливості:
Комплектація
Виробник професійної тестораскальної машини компанія GoodFood надає гарантію 12 місяців на модель NM30BPD
| Вага заготівки, г: | 50-500 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Призначення: | для піци |
| Тип розкачування: | електрична |
| Діаметр піци, мм: | 100-300 |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.45 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 463 |
| Глибина, мм: | 363 |
| Висота, мм: | 346 |
| Вага, кг: | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | GoodFood |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.45 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 463 мм |
| Висота | 346 мм |
| Вага | 24 кг |
| Параметри продуктивності | |
| Кількість валків | 1 пара |