


29 622 ₴
Електрична машинка для розкатування тіста GoodFood NM500B призначена для розкатування тіста для піци, чебуреків, млинців, хлібобулочних виробів.
Особливості:
Комплектація:
Виробник професійної машини для розкатування тіста компанія GoodFood надає гарантію 12 місяців на модель NM500B
| Тип розкачування: | електрична |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 750 |
| Глибина, мм: | 420 |
| Висота, мм: | 870 |
| Вага, кг: | 146 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | GoodFood |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 870 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 400 мм |
| Кількість валків | 1 пара |