





46 771 ₴
Тестомес SM30T2VRB призначений для замішування дріжджового та крутого тіста.
Для оптимального використання тестомесильних машин рекомендується наповнювати від 20% до 80% об'єму ялівців. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія та вода) і 2/3 для твердої частини (мука, дріжджі, сіль)
Особливості:
Виробник професійного тестомісу компанія GoodFood надає гарантію 12 місяців на модель SM30T2VRB
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм дежі, л: | 33 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 2-24 |
| Продуктивність, кг/год: | 60 |
| Тип робочого органа: | спіралеподібний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1,3/1,8 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 820 |
| Глибина, мм: | 510 |
| Висота, мм: | 1030 |
| Вага, кг: | 171 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.8 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 60 кг/год |
| Об'єм діжі | 33 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 820 мм |
| Висота | 1030 мм |
| Вага | 171 кг |