



48 720 ₴
Тестомес SM60T2VFI призначений для замішування дріжджового та крутого тіста.
Для оптимального використання тестомесильних машин рекомендується наповнювати від 20% до 80% об'єму ялівців. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія та вода) і 2/3 для твердої частини (мука, дріжджі, сіль)
Особливості:
Виробник професійного тестомісу компанія GoodFood надає гарантію 12 місяців на модель SM60T2VFI
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм дежі, л: | 59 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 2-50 |
| Продуктивність, кг/год: | 140 |
| Тип робочого органа: | спіралеподібний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1,5 / 2,4 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 880 |
| Глибина, мм: | 530 |
| Висота, мм: | 920 |
| Вага, кг: | 165 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.4 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 140 кг/год |
| Об'єм діжі | 59 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 880 мм |
| Висота | 920 мм |
| Вага | 165 кг |