
25 334 ₴
Стрічкові пили моделі GoodFood SE1650S призначені для оброблення свіжих або заморожених м'ясних продуктів, зокрема з кістками та рибних напівфабрикатів. Пили вирізняє сучасний дизайн, безпеку, зручність і простота в експлуатації.
Моделі, розроблені відповідно до міжнародних стандартів безпеки, обладнані важелем і аварійною кнопкою, мікровимикачем на кришці пили та гальмом двигуна. Несна конструкція, дверцята та робоча поверхня виготовлені з неіржавкої сталі з анодованим покриттям.
Для кращого контакту з продуктом площину руху пили просто та точно регулюються за висотою та в боки. Саноброблення машини просте завдяки двом конструктивним особливостям: всі електричні компоненти розміщені в задній частині апарата, а дві ручки, що скручуються, дають змогу легко зняти полотно пилки, блок і тримач блока для зручності чищення внутрішньої поверхні.
| Висота розпилу, мм: | 200 |
| Довжина полотна, мм: | 1650 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 560х415 |
| Товщина розпилювання, мм: | 4-180 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 650 |
| Довжина, мм: | 530 |
| Висота, мм: | 960 |
| Вага, кг: | 45 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Маса | 45 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 960 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Форма пили | Стрічкова |