
18 319 ₴
Стрічкова пила для м'яса GoodFood SE1650S використовуються для нарізання м'яса з кісточкою й без, зокрема заморожених кісток.
Особливості:
Виробник гастрономічної пили для м'яса компанія GoodFood надає гарантію на модель SE1300S
| Висота розпилу, мм: | 200 |
| Довжина полотна, мм: | 1300 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 440х320 |
| Товщина розпилювання, мм: | 4-180 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 500 |
| Довжина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 790 |
| Вага, кг: | 29 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 0.75 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Маса | 29 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Форма пили | Стрічкова |