




3 118 ₴
Подрібнювач GoodFood VC160 призначений для подрібнення фруктів, овочів, часнику, імбиру, арахісу та інших продуктів.
Не підходить для продуктів із високою вологістю, для приготування пюре.
Особливості:
Комплектація
Виробник подрібнювача (мельниці) компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель VC160
| Тип встановлення: | настільна |
| Швидкість обертання, об/хв: | 1400 |
| Продуктивність: | 40 - 60 |
| Діаметр лійки, мм: | 85 ; |
| Потужність, кВт: | 0,4 ; |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 200 |
| Висота, мм: | 430 |
| Вага, кг: | 6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал пластини | Неіржавка сталь |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вага | 6 кг |