



20 268 ₴
Професійний слайсер GoodFood GS300 LUSSO — надійне обладнання для точного та швидкого нарізання м'ясних виробів, ковбас, сирів і гастрономічної продукції. Модель призначена для інтенсивної експлуатації в ресторанах, кафе, магазинах, гастромаркетах і кулінарних цехах.
GoodFood GS300 LUSSO забезпечує рівні скибочки заданої товщини, підвищує продуктивність персоналу та покращує презентацію готової продукції.
Основні переваги:
Матеріали:
Конструктивні особливості:
Комплектація
| Матеріал виготовлення: | анодований алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0,2-12 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 577 |
| Глибина, мм: | 466 |
| Висота, мм: | 430 |
| Вага, кг: | 21 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.15 Вт |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 577 мм |
| Вага | 21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заточувальний пристрій | Так |