




10 524 ₴
Слайсер GoodFood LUSSO GS195JS середнього розміру ідеально підходить для нарізки ковбас, сирів, хліба та інших продуктів.
Слайсер застосовується для роботи в магазинах, кулінаріях, ресторанах, де процес нарізки відбувається з перервами в часі.
Особливості:
Виробник професійного слайсера компанія GoodFood надає гарантію 12 місяців на модель LUSSO GS195JS
| Матеріал виготовлення: | анодований алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0,2-12 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,12 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 420 |
| Висота, мм: | 380 |
| Вага, кг: | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.12 Вт |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заточувальний пристрій | Так |