
7 211 ₴
Шпигорізка GoodFood SC2535 підійде для нарізання філе, свинячих вух, риби, овочів, будь-якого різновиду м'яса та сала.
Особливості:
Комплектація
Виробник слайсера компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель SC2535
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь/фарбована сталь |
| Товщина нарізки, мм: | 2,5 и 3,5 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 290 |
| Глибина, мм: | 250 |
| Висота, мм: | 350 |
| Вага, кг: | 17 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заточувальний пристрій | Так |