




9 354 ₴
Промислова м'ясорубка GoodFood MG12P призначена для приготування фаршу з м'яса, риби або інших продуктів.
Особливості:
Комплектація
Виробник промислової м'ясорубки компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель MG12P
| Продуктивність, кг/год: | 150 |
| Система ножів: | Enterprise (1 ніж + 1 решітка) |
| Реверс: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 750 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 410 |
| Глибина, мм: | 240 |
| Висота, мм: | 415 |
| Вага, кг: | 26 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 415 мм |
| Глибина | 240 мм |