
5 067 ₴
Смачна поверхня GoodFood EG55FR призначена для смаження овочевих, рибних і м'ясних страв.
Особливості
Виробник електричної жарячної поверхні компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель EG55FR
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 550х350 |
| Термостат: | 50 - 300 |
| Тип жарячної поверхні: | комбінована |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 550 |
| Глибина, мм: | 470 |
| Висота, мм: | 220 |
| Вага, кг: | 15 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип робочої поверхні | Комбінована |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 220 мм |