
10 329 ₴
Смачна поверхня Remta RS96 призначена для смаження овочевих, рибних і м'ясних страв у ресторані, кафе, їдальні або точці фаст-фуду.
Особливості:
Виробник електричної жарячної поверхні компанія Remta надає гарантію 12 міс. на модель RS96
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 660х390 |
| Термостат: | 50 - 250 |
| Тип жарячної поверхні: | гладка |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 700 |
| Глибина, мм: | 510 |
| Висота, мм: | 220 |
| Вага, кг: | 34 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 220 мм |