



24 945 ₴
Фритюрниця GoodFood EF14L-2 призначений для приготування картоплі фрі, чебуроків, пончиків та інших страв у олії. Професійна фритюрниця для кафе, ресторану, їдальні.
Особливості:
Комплектація
Виробник професійної електричної фритюрниці компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель EF14L-2
| Кількість постів: | 2 |
| Об'єм ванни, л: | 14 |
| Робоча температура, °C: | 50-200 |
| Розміри кошика, мм: | 160х330х145 |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 18 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 800 |
| Висота, мм: | 1100 |
| Вага, кг: | 53 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 53 кг |
| Номінальна споживана потужність | 180 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Джерело живлення | Електричність |
| Кількість кошиків | 1 шт |