



10 718 ₴
Фритюрниця GoodFood EF20V призначений для приготування картоплі фрі, чебуроків, пончиків та інших страв у олії. Професійна фритюрниця EF20V для кафе, ресторану, їдальні.
Особливості:
Виробник професійної електричної фритюрниці компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель EF20V
| Кількість ванн: | 1 |
| Об'єм ванни, л: | 20 |
| Робоча температура, °C: | +60 - +200 |
| Розміри кошика, мм: | 460х260х120 |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 590 |
| Глібіна, мм: | 540 |
| Висота, мм: | 360 |
| Вага, кг: | 19 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 20 л |
| Кількість кошиків | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага | 19 кг |