



5 262 ₴
Фритюрниця GoodFood EF66 BLACK призначений для приготування картоплі фрі, чебуроків, пончиків та інших страв у олії. Професійна фритюрниця GoodFood EF66 BLACK для кафе, ресторану, їдальні.
Особливості:
Виробник професійної електричної фритюрниці компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель EF66 BLACK
| Кількість ванн: | 2 |
| Об'єм ванни, л: | 3,5 - 5 |
| Робоча температура, °C: | +60 - +190 |
| Розміри кошика, мм: | 180х210 (240) х100 |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 570 |
| Глібіна, мм: | 460 |
| Висота, мм: | 330 |
| Вага, кг: | 8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 6 л |
| Кількість кошиків | 2 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 8 кг |