



14 421 ₴
Гриль саламандра GoodFood GS450L слугує для приготування сендвічів, гарячих бутербродів, тостів, для швидкого запікання виробів із напівфабрикатів. Пристрій так само незамінний для швидкого розігрівання готових страв.
Особливості:
Комплектація
Виробник гриля компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель GS450L
| Зон нагрева: | 1 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Напруга, В: | 220 |
| Діапазон регулювання температури : | 50-300 |
| Потужність, кВт: | 2,8 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 450 |
| Глибина, мм: | 520 |
| Висота, мм: | 500 |
| Вага, кг: | 18 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль-саламандра |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 18 кг |