



6 236 ₴
Гриль саламандру GoodFood GS300 застосовується для приготування сендвічів, гарячих бутербродів, тостів, для швидкого запікання виробів з напівфабрикатів. Пристрій так само незамінний для швидкого розігрівання готових страв.
Особливості:
Комплектація
Виробник гриля компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель GS300
| Зон нагрева: | 1 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Розмір камери, мм: | 360х240х80 |
| Напруга, В: | 220 |
| Потужність, кВт: | 2,4 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 300 |
| Висота, мм: | 280 |
| Вага, кг: | 19 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль-саламандра |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 19 кг |