



6 821 ₴
Гриль саламандру з жарковою поверхнею GoodFood GSEG58 застосовується для приготування сендвічів, гарячих бутербродів, тостів, для швидкого запікання виробів із напівфабрикатів. Пристрій так само незамінний для швидкого розігрівання готових страв.
Особливості:
Комплектація
Виробник гриля компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель GSEG58
| Діапазон робочих температур, °C: | 50…300 |
| Зон нагрева: | 1 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Смачна поверхня, мм: | 560х330 |
| Напруга, В: | 220 |
| Потужність, кВт: | 2,4 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 565 |
| Глибина, мм: | 550 |
| Висота, мм: | 350 |
| Вага, кг: | 28 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль-саламандра |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 565 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 28 кг |