


19 488 ₴
Гриль для курей карусельного типу GoodFood CR206 розрахований на завантаження 16 курей. Гриль для курів GoodFood CR206 карусельного типу призначений для смаження та підігрівання м'яса, птиці, риби, ковбасних виробів. Птах або м'ясо закладаються в кошики та витягуються після смаження без пошкоджень.
Вироби виготовляються з неіржавкої сталі. Температура в камері гриля підтримується автоматично. Електрогриль виготовлений із харчової неіржавкої сталі.
| Місткість курей, шт.: | 16 |
| Кількість рівнів, шт.: | 4 |
| Вага курей, кг: | 6,7 |
| Кількість зон нагрівання: | 1 |
| Тип підключення: | електричний |
| Тип керування: | механічний |
| Потужність, кВт: | 6,7 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 670 |
| Глибина, мм: | 620 |
| Висота, мм: | 1580 |
| Вага, кг: | 50 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль для курей |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 1580 мм |
| Вага | 50 кг |