

3 898 ₴
Електричний Чафіндіш GoodFood CD100P призначений для підігрівання гарнірів та інших страв.
Особливості:
Комплектація
Виробник чафіндиша (марміта) компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель CD100P
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 14 |
| Тип гастроємкості: | GN 1/1 - 100 мм |
| Тип нагрева: | електричний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.9 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 580 |
| Глибина, мм: | 347 |
| Висота, мм: | 287 |
| Вага, кг: | 6,2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна споживана потужність | 0.9 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 287 мм |
| Вага | 6.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |