
4 287 ₴
Професійна електрична млинця GoodFood CM10N призначена для випікання млинців, панкейків у кафе, ресторані, точці фаст-фуду.
Перед початком роботи робоча поверхня змащується жиром і прогрівається до температури +300 °C. Це дає змогу готувати з мінімальним додаванням олії та запобігає прилипанню млинців до поверхні.
Особливості:
Виробник професійної млинці компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель CM10N
| Діаметр робочої поверхні, мм: | 400 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50...+300 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун з антипригарним покриттям |
| Комплектація | шпатель дерев'яний для тіста |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 440 |
| Глибина, мм: | 440 |
| Висота, мм: | 240 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Тип приладу | Млинниця |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Вага | 10 кг |