



5 652 ₴
Вітрина теплова GoodFood WS2P BLACK — професійне обладнання для підтримки готових страв у гарячому стані та їх ефектної презентації. Модель призначена для кафе, фастфуду, пекарень, магазинів готової їжі, АЗС і точок самообслуговування.
Сучасний дизайн у чорному кольорі підкреслює зовнішній вигляд продукції та гармонійно вписується в інтер'єр торгової зони.
Призначення теплової вітрини GoodFood WS2P BLACK
використовується для:
Переваги теплової вітрини GoodFood WS2P BLACK
Комплектація вітрини GoodFood WS2P BLACK:
| Обертання полиць: | немає |
| Діапазон робочих температур, °C: | 30 - 85 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Тип керування: | механічний |
| Потужність, кВт: | 0,85 |
| Напруга, В: | 230 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 660 |
| Глибина, мм: | 550 |
| Висота, мм: | 620 |
| Вага, кг: | 21 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал дверей | Скло |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гастроемкостей | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 620 мм |
| Вага | 21 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.85 кВт |