


5 457 ₴
Апарат для приготування хот-догов GoodFood HDW10 — професійне теплове обладнання для швидкого приготування сосисок. Модель ідеально підходить для точок швидкого харчування, фуд-кортів, АЗС, кінотеатрів, кафе та вуличної торгівлі.
Обладнання забезпечує рівномірне нагрівання продуктів і дає змогу обслуговувати клієнтів з високою швидкістю навіть у годинник пік.
Переваги апарата GoodFood HDW10:
Комплектація GoodFood HDW10:
| Діапазон робочих температур, °C: | 50 - 110 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | GoodFood |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 320 |
| Глибина, мм: | 305 |
| Висота, мм: | 390 |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Апарат |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 390 мм |
| Вага | 5 кг |