




6 236 ₴
За допомогою апарату корн-дог покупцеві можна запропонувати новий, оригінальний продукт — сосиска на дерев'яній паличці, запечена в фігурному тісті. Апарат підходить також і для приготування запечених фруктових начинок у тісті (наприклад, з бананом).
Особливості:
Нагрівання здійснюється одночасно зверху та знизу.
Знімний піддон навколо нижньої робочої поверхні слугує для збирання надлишків тіста.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Виробник апарату корн-дог компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель CM6A
| Кількість вафель за 1 цикл: | 6 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | антипригарним покриттям |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | прямокутна |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 390 |
| Глибина, мм: | 340 |
| Висота, мм: | 245 |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Кількість випечених виробів | 6 |
| Розмір випечених виробів | 14 см |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Метал з антипригарним покриттям |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Антипригарне покриття |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр робочої поверхні | 320 мм |