






24 555 ₴
Ручна лукорізка Cancan 1319 слугує для нарізання цибулі у формі квітки
Особливості:
Виробник ручного різання лука Cancan надає гарантію 12 міс. на модель 1319
| Тип: | ручна |
| Основні характеристики | |
| Діаметр лука, мм: | 100 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 350 |
| Глибина, мм: | 260 |
| Висота, мм: | 860 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CANCAN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Овочерізки професійні |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 860 мм |
| Вага | 10 кг |