




15 590 ₴
Слайсер Cancan 1302-1 (5 мм) призначений для нарізання помідорів, овочів та фруктів скибочками товщиною 5 мм.
Особливості:
Виробник слайсера компанія Cancan надає гарантію 12 міс. на модель 1302-1 (5 мм)
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Товщина нарізки, мм: | 5 |
| Тип керування: | ручний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 220 |
| Глибина, мм: | 540 |
| Висота, мм: | 340 |
| Вага, кг: | 11 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Вага | 11 кг |