


2 339 ₴
Ручна картоплерізка модель VC02 12х12 мм. слугує для нарізання картоплі фрі, а також для нарізування різних овочів кубиками та соломкою.
Особливості:
Виробник ручної картоплі, компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель VC02 12х12 мм.
| Призначення: | картоплерізка для фрі |
| Тип: | ручна |
| Основні характеристики | |
| Розмір ножів, мм: | 12х12 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 350 |
| Глибина, мм: | 150 |
| Висота, мм: | 650 |
| Вага, кг: | 4,3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Овочерізки професійні |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 650 мм |
| Вага | 4.3 кг |