



13 642 ₴
Промислова настільна газова плита GoodFood GP2N призначена для приготування широкого спектра страв на підприємствах громадського харчування та торгівлі.
Особливості:
Комплектація
газова плита;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Виробник настільної 2-конфоркової газової плити компанія GoodFood надає 12 місяців гарантії на модель GP2N
| Газ контроль: | немає |
| Газ: | балонний |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Розмір конфорки, мм: | 156 |
| Расход газа: | 0.60 |
| Кількість конфорок, шт.: | 2 |
| Наявність духової шафи: | немає |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1,83 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 375 |
| Глибина, мм: | 780 |
| Висота, мм: | 370 |
| Вага, кг: | 17 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Газ |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 1.83 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | сталева суцільна поверхня |
| Виробник | GoodFood |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Тип робочої поверхні | Роздільна |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Кількість зон нагріву | 2 |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага | 17 кг |