



5 457 ₴
Апарат попкорну GoodFood PCM-826Y YELLOWCORN слугує для приготування улюбленого продукту дітей і дорослих — попкорну. Апарат використовується в точках фас-фуду, кінотеатрах, вуличній торгівлі
Попкорн апарат GoodFood PCM-826Y YELLOWCORN з підігрівом днища. У верхній частині, з боку покупців, і на склі наклейка з написом "PopCorn".
Каркас і дах пофарбовані в яскраво-жовтий колір.
Особливості:
Керування:
Комплектація
Виробник апарата для попкорну компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель PCM-826Y YELLOWCORN
| Об'єм котла, л: | 1 |
| Час приготування, хв: | 2-2,5 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | GoodFood |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1,4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 565 |
| Глибина, мм: | 425 |
| Висота, мм: | 765 |
| Вага, кг: | 21 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм ємності | 1 л |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 565 мм |
| Висота | 765 мм |
| Вага | 21 кг |