
15 201 ₴
Розстоювальна шафа GoodFood PR16TS використовується в пекарнях, кондитерських, булочних для вистоювання тестових заготовок.
Особливості:
Функції:
Опції:
Виробник шафи для розстоювання компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель PR16TS
| Кількість рівнів: | 16 |
| Максимальна температура, °С: | +30 - + 60 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Відстань між рівнями, мм: | 75 |
| Розмір дек, мм: | 600х400 |
| Тип керування: | електромеханічне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2,6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 490 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 1885 |
| Вага, кг: | 45 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Розстоєчна шафа |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Матеріал дверей | Метал |
| Кількість направляючих | 16 шт. |
| Відстань між направляючими | 75 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Особливості | Можливість підключення до водопроводу |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 1885 мм |
| Вага | 45 кг |