


36 443 ₴
Підлогова індукційна плита GoodFood IC35 QUATTRO призначена для приготування різних страв у спеціальному посуді. Плита GoodFood IC35 QUATTRO призначена для роботи в умовах ресторану, кафе або їдальні.
Особливості:
Функції
Комплектація
Виробник індукційної плити компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель IC35 QUATTRO
| Кількість рівнів потужності: | 9 |
| Форма робочої поверхні: | квадратна |
| Кількість конфорок, шт.: | 4 |
| Наявність духової шафи: | немає |
| Тип підключення: | електро |
| Тип керування: | електромеханічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 14 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 900 |
| Висота, мм: | 1000 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 14 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1000 мм |