


21 632 ₴
Професійна індукційна плита GoodFood IC35 DUETTO — сучасне теплове обладнання для ресторанів, кафе, столових і фудкортів. Модель поєднує високу потужність, точний контроль температури та економне енергоспоживання, забезпечуючи стабільну роботу в умовах інтенсивної кухні.
GoodFood IC35 DUETTO ідеально підходить для приготування широкого спектра страв: від соусів і супів до смаження та швидкого розігрівання, гарантуючи швидкість і безпеку роботи персоналу.
Де використовується. Плита індукційна GoodFood IC35 DUETTO застосовується в:
Основні переваги:
Матеріали:
Комплектація
Виделка та шнур живлення до комплекту не входять. Рекомендуємо кабель перерізом понад 6 кв. мм.
| Кількість рівнів потужності: | 9 |
| Форма робочої поверхні: | квадратна |
| Кількість конфорок, шт.: | 2 |
| Наявність духової шафи: | немає |
| Тип підключення: | електро |
| Тип керування: | електромеханічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 7 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 900 |
| Висота, мм: | 1000 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 7 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 1000 мм |