



86 137 ₴
Посудомийна машина фронтального типу Empero EMP.500-380-SDF призначена для миття дрібних тарілок, склянок, столового приладдя в столових, ресторанах, кафе.
Особливості:
Комплектація
Перший запуск посудомийної машини
5 хвилин на прогрівання води в бойлері та 20 хвилин на прогрівання води у ванні, всього 25 хвилин.
Після під'єднання води до посудомийки, вмикаєте машину та чекаєте приблизно 25 хвилин, поки загориться лампочка, що говорить, що машина готова до роботи.
Виробник посудомийної машини компанія Empero надає гарантію 12 міс. на модель EMP.500-380-SDF
| Вбудовані дозатори: | дозатори мийного та ополіскувального засобів |
| Максимальна висота посуду, мм: | 320 |
| Продуктивність, касета/год: | 30-40 касет/год |
| Витрата води, л/цикл: | 2,5 |
| Зливний насос: | опция |
| Тип: | фронтальна |
| Тип керування: | сенсорний |
| Комплектація | касета для тарілок, касета для склянок, касета для столових приборів, дозатор мийного засобу, дозатор ополіскувального засобу, дренажний насос, інструкція з експлуатації, гарантійний талон. |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 5,6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 590 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 820 |
| Вага, кг: | 67 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empero |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Посудомийна машина |
| Тип обладнання | Однокамерне |
| Тип посудомийної машини | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 820 мм |
| Вага | 67 кг |
| Опис робочих параметрів | |
| Кількість програм мийки | 1 |