


20 657 ₴
Конвекційна піч GoodFood GXF003 призначена для випікання шарів, заморожених продуктів, кондитерських виробів.
Особливості:
Комплектація
Виробник професійної конвекційної печі компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель GXF003 ROBERTA
| Діапазон робочих температур, °C: | +50 - +300 |
| Розмір дек, мм: | 435х320 мм. |
| Тип керування: | механічна. |
| Підсвічування: | є |
| Функція парозволоження: | немає |
| Комплектація |
4 дека 435х320 мм, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2,6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 530 |
| Висота, мм: | 570 |
| Вага, кг: | 31 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roberta |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.6 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Підсвічування |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 595 мм |
| Загальна висота | 570 мм |
| Вага | 31 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки |
| Матеріал | Алюміній |