







10 524 ₴
Пристрій для очищення MT03 DELUXE призначений для видалення залишків їжі з кухонного посуду перед завантаженням у посудомийну машину, а також для миття овочів та фруктів.
Мийний душ без гусака, встановлюється на стіну.
Особливості:
Виробник заспокійливого пристрою компанія Cancan надає гарантію 12 міс. на модель MT03 DELUXE
| Кріплення: | на стіну |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Матеріал пружини: | нержавіюча сталь |
| Наявність крана: | с краном |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Глибина, мм: | 450 |
| Висота, мм: | 1130 |
| Вага, кг: | 5.4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CANCAN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1130 мм |
| Глибина | 450 мм |